Rezervujte si šaty

+421 948 719 390

Napíšte Nám ...

ZÁKAZKOVÉ ŠITIE PÁNSKYCH OBLEKOV

V našom salóne LENNA vám zhotovíme oblek z kvalitného materiálu, podľa vášho výberu, vhodný na výnimočné príležitosti ale aj na každý deň.

Nami ušité obleky sa vyznačujú funkčnosťou. Dobre sedia na ramenách a aj v podpazuší, sú súmerné a švi prechádzajú stredom chrbta. To sú atribúty kvalitnej remeselnej práce.

Naše obleky šijeme s funkčnými gombíkovými dierkami, na rukávoch používame gombíky z pravej rohoviny rôznych farieb prišívané ručne. Tieto prvky sú znakom výnimočnosti vášho obleku.

V našich oblekoch používame výstuže z ľanovej tkaniny resp. z konskej srsti. Vďaka týmto konštrukčným prvkom obleky majú skvelý tvar a formu.

Podšívky používame z Viskózy-prírodný materiál, celulózové vlákno, umelý hodváb. Máte nekonečné možnosti výberu klop od rovnej cez špicatú, širokú a ďalšie iné.

Návštevu nášho salónu robíme čo najpríjemnejšou pre našich hostí, kde je poskytnuté odborné poradenstvo a osobný prístup majitelky salónu. Táto forma prístupu k Vám , Vám umožní si vychutnať tvorbu vášho výnimočného odevu.

Oblek zo salónu LENNA cenou zodpovedá svojej kvalite, kde cena šitia a kvalita šitia je vždy rovnaká len cena použitého materiálu sa líši, čo je vašou volbou.

POSTUP AKO SI DAŤ UŠIŤ OBLEK U NÁS :

1.Výber látky

V našom salóne máte možnosť výberu kvalitných oblekových látok z jemnej vlny, vlny, prímesi kašmíru, moheru a hodvábu.Všetko od renomovaných textiliek ako sú: SCABAL, CARNET, LORO-PIANA, MARZOTTO, REDA, HOLLAND&SHERRY a iné.

2.Výber typu obleku

Predstavíme vám všetky možnosti a zároveň poradíme čo je pre vás najvhodnejšie. Môžete mať klasický, ležérny, výnimočný, jednoradový, dvojradový. Spolu vyberieme typy vreciek, gombíkov a klop. Doladíme dielo podšívkou, štepovaním a monogramom, ako osvedčením, že to je originál.

3.Meranie postavy.

Majiteľka salónu skúsená odborníčka odoberie 17 mier potrebných na zhotovenie dokonalého obleku. Celý proces trvá cca pol hodinu a vyžaduje vašu trpezlivosť.

4.Skúška obleku.

Rozošitý oblek pripravíme na skúšku po 14. dnoch od vzatia mier. Prídete k nám alebo my za vami oblek odskúšame, skorigujeme miery a tvary. V prípade potreby spravíme ešte jednu skúšku, kde doupravujeme potrebné. Hotový oblek Vám odovzdáme po 4 týždňoch od vzatia mier. Ponúkame možnosti expresného ušitia do 5 dni za 100% príplatok, do 10 dní za 50% príplatok alebo do 14 dní za 30% príplatok zo základnej ceny.Mám záujem